Deneyiminizi kişiselleştirmek ve size uygun içerikleri sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Hukuki şartlar ve gizlilik politikalarında belirtilen koşullarını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.

Vodafone Telsim Sosyal Sorumlulukta Lider

Telsim için en öncelikli konulardan biri olan Sosyal Sorumluluk, 4 global değerimiz arasında yer alan "etrafımızdaki dünyaya olan tutkumuzu" ve 6 stratejik hedefimizden biri olan "sorumlu işletmecilik" anlayışımızı temsil etmektedir.

Kurumsal sosyal sorumluluk, Telsim'in her faaliyetinde ve paydaşları ile her temasında önemli bir noktadır. Telsim, kurumsal sosyal sorumluluk çerçevesinde faaliyet gösterdiği her alanda bazı öncelikler belirlemiş ve toplumun ihtiyaçlarını dikkate alarak farklı alanlarda ciddi çalışmalar yapmaya devam etmektedir.

Sağlıktan eğitime, kültürel faaliyetlerden, çevre ve spora onlarca ciddi yatırım yaparak toplumun duyarlı olduğu sosyal sorumluluk konularına tercüman olmaya çalışan Telsim, KKTC'nin ilk GSM operatörü olarak pek çok ilklere de imza atmanın gruruyla, abonelerine ve hizmet verdiği ülkenin insanlarına değer katacak çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Sosyal Sorumlulukta bizimle aynı amacı taşıyorsanız, projelerinizi bizimle paylaşın.
Proje başvuru formunu doldurup nil.zorlu@vodafone.com email adresine gönderebilirsiniz.